TCM News

Het nieuwsplatform voor Traditionele Chinese Geneeskunde

Blijf op de hoogte van ontwikkelingen binnen de wereld van Traditional Chinese Medicine. TCM News brengt nieuws, achtergrondverhalen, interviews, onderzoeken, praktijkverhalen en internationale ontwikkelingen samen op één centrale plek.

Van klassieke Chinese geneeskunde tot moderne toepassingen, van klinische praktijk tot opleiding, regelgeving en innovatie: TCM News volgt wat er speelt binnen de TCM-wereld en maakt dit toegankelijk voor therapeuten, studenten, organisaties, patiënten en geïnteresseerden.

TCM News is een onafhankelijk nieuws- en informatieplatform voor Traditionele Chinese Geneeskunde.

TCM News - Traditionele Chinese Geneeskunde nieuwsplatform
Energy Therapy Robot van MedValley Technology Compacte 6-assige therapierobot voor nauwkeurige behandeling van gerichte punten op het lichaam.
Actueel nieuws
Achtergrondverhalen
Praktijkervaringen
Onderzoek & ontwikkeling

Over TCM News

Alles over TCM op één plek

TCM News is ontwikkeld als onafhankelijk nieuws- en informatieplatform voor iedereen die betrokken is bij Traditionele Chinese Geneeskunde. De website verzamelt actuele berichten, verdiepende artikelen en relevante updates uit binnen- en buitenland.

De wereld van TCM is breed. Acupunctuur, kruidenleer, voeding, tuina, qigong, moxa, cupping, diagnostiek, onderzoek en integratieve geneeskunde ontwikkelen zich voortdurend. TCM News brengt deze onderwerpen samen in een overzichtelijke omgeving, zodat bezoekers snel kunnen zien wat belangrijk, actueel en interessant is.

Of je nu werkzaam bent als TCM-professional, studeert aan een opleiding, een praktijk runt, producten ontwikkelt, onderzoek volgt of simpelweg meer wilt weten over Chinese geneeskunde: TCM News helpt je om verbonden te blijven met het vakgebied.

Nieuws

Actuele berichten uit de wereld van Traditionele Chinese Geneeskunde. Ontwikkelingen binnen acupunctuur, Chinese kruiden, opleidingen, beroepsverenigingen, internationaal onderzoek, regelgeving en innovaties binnen de gezondheidszorg.

Bekijk nieuws →

Achtergrond

Verdieping bij thema's die belangrijk zijn voor TCM. Artikelen over klassieke concepten, moderne klinische toepassingen, preventieve gezondheidszorg, internationale regelgeving, onderwijsontwikkelingen en de samenwerking tussen oosterse en westerse geneeskunde.

Lees achtergrondartikelen →

Praktijk

Verhalen, inzichten en ervaringen uit het werkveld. Interviews, praktijkverhalen, casusgerichte thema's, columns en bijdragen van mensen uit het vakgebied. Een levendig beeld van TCM zoals het vandaag wordt toegepast.

Ontdek praktijkverhalen →

Voor wie is TCM News?

Een platform voor de hele TCM-gemeenschap

TCM News is er voor een brede groep bezoekers. De website richt zich op iedereen die Traditionele Chinese Geneeskunde serieus wil volgen, begrijpen of toepassen.

Voor professionals

Nieuws en verdieping die relevant zijn voor de praktijk. Blijf op de hoogte van ontwikkelingen binnen acupunctuur, kruidenleer en integrale zorg.

Voor studenten

Een toegankelijke manier om ontwikkelingen binnen het vakgebied te volgen en kennis te verbreden naast de opleiding.

Voor organisaties

Een platform om kennis, activiteiten en ontwikkelingen zichtbaar te maken voor een breder publiek binnen de TCM-wereld.

Voor geïnteresseerden

Uitleg en context over de wereld achter Chinese geneeskunde. Ontdek wat TCM inhoudt en hoe het wordt toegepast.

Actueel nieuws uit de TCM-wereld
Verdiepende achtergrondartikelen
Praktijkverhalen en interviews
Onderzoek en ontwikkeling

Blijf verbonden met de TCM-wereld

Traditionele Chinese Geneeskunde is voortdurend in beweging. TCM News volgt deze beweging en brengt relevante informatie samen in een helder en toegankelijk platform.

Laatste artikelen bekijken Meld nieuws aan

Onderwerpen op TCM News

Thema's binnen Traditionele Chinese Geneeskunde

Op TCM News worden verschillende thema's binnen Traditionele Chinese Geneeskunde behandeld. Hierdoor kunnen bezoekers gericht zoeken naar onderwerpen die aansluiten bij hun interesse of vakgebied.

Acupunctuur Chinese kruiden TCM voeding Moxa en cupping Tuina en lichaamswerk Qigong en beweging Diagnostiek Onderzoek en wetenschap Opleidingen en nascholing Beroepsverenigingen Internationale TCM-ontwikkelingen Integratieve geneeskunde Praktijkvoering Evenementen en congressen

Waarom TCM News?

Een eigen nieuwsplatform voor TCM

Traditionele Chinese Geneeskunde heeft een rijke geschiedenis en wordt wereldwijd op verschillende manieren toegepast. Tegelijkertijd is informatie vaak verspreid over losse websites, beroepsorganisaties, opleidingen, social media, onderzoeksplatforms en internationale publicaties.

TCM News brengt die wereld dichter bij elkaar. Door nieuws, kennis en praktijkinformatie op één centrale plek te verzamelen, ontstaat er overzicht. Bezoekers hoeven niet steeds afzonderlijk te zoeken, maar kunnen via één platform volgen wat er speelt.

Het doel is om TCM zichtbaarder, begrijpelijker en beter vindbaar te maken voor iedereen die zich met het vakgebied verbonden voelt.

Nieuws aanmelden

Heb je nieuws voor TCM News?

Werk je aan een opleiding, congres, samenwerking, publicatie, praktijkinitiatief of nieuw project binnen Traditionele Chinese Geneeskunde? Dan kan TCM News helpen om dit zichtbaar te maken voor een breder publiek.

Nieuws, aankondigingen, interviews, praktijkverhalen en relevante updates kunnen worden gedeeld met de redactie. Zo groeit TCM News uit tot een platform waar de TCM-gemeenschap zelf aan bijdraagt.

Stuur nieuws in

Nieuwsbrief

Ontvang updates van TCM News

Wil je op de hoogte blijven van nieuwe artikelen, interviews, onderzoeken en ontwikkelingen binnen de TCM-wereld? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief van TCM News.

Je ontvangt updates over nieuwe publicaties, belangrijke thema's en relevante ontwikkelingen binnen Traditionele Chinese Geneeskunde.

We sturen je maximaal 1x per week een update. Je kunt je altijd uitschrijven.

Veelgestelde vragen

Wat je wilt weten over TCM News

Wat is TCM News?
TCM News is een nieuws- en informatieplatform voor Traditional Chinese Medicine. De website brengt nieuws, achtergrondartikelen, interviews, praktijkverhalen en relevante ontwikkelingen samen.
Voor wie is TCM News bedoeld?
TCM News is bedoeld voor TCM-professionals, studenten, opleiders, organisaties, patiënten en iedereen die geïnteresseerd is in Traditionele Chinese Geneeskunde.
Welke onderwerpen komen aan bod?
De website behandelt onder andere acupunctuur, Chinese kruiden, voeding, moxa, cupping, tuina, qigong, diagnostiek, onderzoek, opleidingen, regelgeving en internationale ontwikkelingen.
Kan ik zelf nieuws aanleveren?
Ja. TCM News kan ruimte bieden aan nieuws, praktijkverhalen, aankondigingen, interviews en relevante updates uit het TCM-werkveld.
Is TCM News alleen voor professionals?
Nee. De website is toegankelijk voor iedereen. Sommige artikelen zijn gericht op professionals, terwijl andere teksten juist bedoeld zijn om geïnteresseerde bezoekers op een begrijpelijke manier kennis te laten maken met TCM.

Ontdek wat er speelt binnen Traditionele Chinese Geneeskunde

TCM News brengt nieuws, kennis en praktijk samen. Volg de ontwikkelingen, lees achtergrondverhalen en blijf verbonden met de internationale wereld van TCM.

Lees het laatste nieuws Neem contact op